Leden 2007

Můj názor

20. ledna 2007 v 13:57 | Charyl |  Eva Longoria
To je rozdíl, co?? Co s lidmi dokáže udělat make-up? Z kohokoliv udělá krásného člověka, i když Eva je krásná i tak..., ale napravo už doopravdy vypadá jako hollywoodská star. Ovšem nalevo taky....:D:D
I když jsem seriál Zoufalé manželky nikdy neviděla, už z těch ukázek mi je jasné, že Eva musí být skvělá kerečka:D:D třeba jak v tý krásný róbě sekala ten trávník:D to bylo hustý:D
No, takže, myslím si, teda podle toho co sem četla v jednom časáku, že je to moc milá, zajímavá hvězda. Určitě by stálo za to se s ní seznámit, nebo ji aspoň někdy vidět - myslím naživo. Taky nechápu, jak mohla bejt považována za ošklivou (viz. její biografie) - no...možná bez make-upu, ale i tak to není zas tak špatný, viděla sem i horší:D:D - ale koukněte se na ty obrázky - nemyslíte, že je náhodou mooc krásná??
Ani nevím, proč sem si ji vlastně dala sem na tyhle str., páč jsem ji vlastně nikde hrát neviděla. Asi proto, že je mi sympatická a je taky milá :D A myslim, že z celýho seriálu "Zoufalé manželky" je nejhezčí. :-)

Biografie "Zoufalé manželky"

20. ledna 2007 v 13:40 | Charyl |  Eva Longoria
Eva Longoria
Seriál Zoufalé manželky (Desperate Housewives)
Datum narození: 15.10.1975
Místo narození: Corpus Christi, Texas, USA
Životopis:Eva Longoria americká filmová a hlavně seriálová herečka. V posledních letech uznávaná modelka, která se objevuje jak v reklamních kampaních různých společností, tak v mnoha mužských magazínech.
Její rodiče jsou američané mexického původu. Katolíci. Je nejmladší ze čtyřech dětí, samých dívek. Jako jediná z nich má tmavou barvu kůže, tmavé oči i vlasy. Všechny její sestry jsou blondýnky s modrýma očima a světlou pletí. Eva dlouho podezřívala rodiče, že ji pouze adoptovali, právě kvůli tomuto rozdílu. Vždy byla také považována za nejošklivější z nich.

Její první televizní role přišla, když hostovala v několika dílech známého seriálu Beverly Hills 90210. To byly ovšem jenom první krůčky, které vedly ke dveřím zvaným Mladí a neklidní, kde se Eva usídlila na dva roky. V roce 2003 přeběhla k detektivnímu seriálu Dragnet. Toto angažmá nemělo dlouhého trvání a Longoria hledala něco, co by jí opravdu vyneslo na vrchol. Její dráhou se v jejím případě stala role všehoschopné ženy v domácnosti. (myšleno v seriálu Zoufalé manželky:D )
(opsáno z :
www.zivotopis.osobnosti.cz/eva-longoria.php )
Eviny krásné šaty, které měla na různých předáních cen, glóbsů ...atd. :
tyto krásné červené šaty měla na sobě při předávání cen "Zlatý Globus" - ty sou neej
no a tyhle růžové jsou takové roztomilé, co myslíte??:D

Zajímavosti o Olsenkách

20. ledna 2007 v 12:51 | Charyl |  Mary-Kate Olsen
Narodily se v pátek třináctého!
Poprvé se obě líbaly s klukenm ve čtrnácti letech.
Už si třikrát skočily bangee-jumping.
Ashley nenávidí, když má v jídle vlasy.
Mary-Kate šílí, když jí někdo banán a mlaská.
Už v deseti letech se rozhodly založit svoji znašku. Postupně pod ní začaly vyrábět kosmetiku, oblečení a různé doplňky, např. šperky, hodinky, sluněční brýle...
Mary-Kate a Ashley jsou nejbohatší dvojčata na světě.
Přestože jsou bohaté, chodí poctivě do školy a pilně se učí.
Obě otiskly svou dlaň do hollywoodského chodníku slávy.
Za svoje první CD Brother for sale a I´m the cute one dostaly zlatou desku.
Prý se spolu hádají jenom kvůli oblečení.
Na týhle fotce je Mary-Kate nalevo, Ashley napravo :-)
A na týhle je to přesně naopak:D
A tady už to snad poznáte sami:D:D

Z BG! Ashley....

20. ledna 2007 v 12:09 | Charyl |  Ashley Olsen
Ashley: ,,S Mary-Kate jsme sice dvojčata, ale každá jsme úplně jiná. Nikdy jsme spolu nemusely v ničem soupeřit. Možná je to proto, že nás je v rodině šest. Odmalička jsme pořád spolu a vůbec nám napříjde, že by to mělo být jinak. Je to moje nejlepší kámoška a vím, že kdykoli ji budu potřebovat, bude tu vždycky pro mně."
Tak tady jsou fotky, které jsem našla na netu, která se Vám nejvíc líbí?? Mě tahle poslední a ta 4. V v tom černym saku:D No a ta kresba je taky supeer, co?

Mary-Kate Olsen & Ashley fota

19. ledna 2007 v 21:56 | Charyl |  Mary-Kate Olsen
No a tady máme Mary-Kate, další Olsenku:D:D zatím toho tady moc není, ale časem něco přidám:D Mary - Kate vlevo, Ashley vpravo
Tady je Mary-Kate napravo
P.S. : hezký vlasy co? obě dvě, na týhle fotce

Fotešky Ashley a její ségry Mary-Kate

19. ledna 2007 v 21:25 | Charyl |  Ashley Olsen
Ashley se narodila v roce 1987.a pokud to nevíte,Ashley s Mary-Kate jsou samozřejmě dvojčata, ale i tak je od sebe rozeznáte podle malých rozdílů. Tak třeba : Ashley má větší oči a kulatější obličej a je o 2,5 cm vyšší než Mary Kate (to asem opsala z BG! :D)
tak co? Už víte, která z nich je Ashley a která Mary Kate?
trochu vám napovim těmahle foteškama:
tak už víte?? Ashley je ta nalevo - na obouch obrázkách:D:D a kdopak se netrefil??? Pište sem KOMENTÁŘE - vyhlašuju otázku - kerá z Olsenek vám přijde lepší? Ashley nebo snad Mary-Kate?? No jenom pište, pište..........
Můj osobní názor na Ashley:
Samozřejmě i když ji neznám, tak mi přijde velice přátelská - teda hlavně z těch teenagerovskejch komedií - úsměvavá, vtipná, krásná :D:D takovouhle kámošku bych vážně mocinky chtěla. A taky se krásně maluje....jemně a hezky:D
Super hereckej výkon předvedla třeba ve fimu Sestry v Londýně - jako Railey (nebo jak se to píše:D ) se táhla do Londýna jenom proto, že chtěla mít rande s jedním klukem, slušně co?? vřele doporučuju tanhle fim:D no a nebo třeba ve fimu Challenge - Výzva jak se bála těch hadů:D:D no...kouněte se sami a posuďte

Spřátelené blogy, str..... atd.

18. ledna 2007 v 15:59 | Charyl |  Spřátelené blogy
- 1) moje další stránečka :D
kód ikonky: <A href="http://www.zdenca.estranky.cz/"><IMG title=!KLIKNI! height=130 alt=!KLIKNI! src="http://st.blog.cz/p/p-3-charmed.blog.cz/obrazky/7909168.jpg" width=208></A>
banner:
2)
www.blog.lide.cz/klaudia4 - kráásnej blogíísek, se mrkněte :-)
3) jeden z mých oblíbených blogů o charmed -
4) moc pěknej blog mý kámošky Terky, zde koukněte tam, má tam moc hezký obrázky a tak :)
5) další super stránka o charmed-určitě se podívejte
6) super blogísek Áďy (Piper.Ady) -
my-own-world
7) taky super blog martinkky :) - ZDE
8) a TADY je new blog kámošky Terky - mooc pěknej :)))
9) blogísek markíítky - ten je tady - kuk tam :))

Životopis

2. ledna 2007 v 17:07 | Charyl |  Rose McGowan
Rose McGowan (Paige Matthews)
Charmed
Rose se narodila 5. září 1975 (znamení Panna) v ItalskéFlorencii jako druhá z šesti dětí její francouzské matce a irskému otci. Když jí bylo deset let, celá její rodina se přestěhovala do Oregonu. V patnácti opustila rodinu a začala se živit sama mnoha různými příležitostnými pracemi, předtím než odjela do Los Angeles žila krátkou dobu na ulici. V Los Angeles začala navštěvovat uměleckou školu. A právě tady ji objevil režisér Gregg Araki. Araki právě hledal herce do rilí ve filmu "The Doom Generation" a Rose dal roli Amy Blue, protože udělala dobrý dojem, zahrála si pak ještě v mnoha filmech (dokonce i s Benen Affleckem). Pak ale když Shannen Doherty dostala za nevhodné chování padáka, dostala Rose příležitost na nové roli čtvrté sestry Paige.

Biografie neboli životopis

2. ledna 2007 v 16:50 | Charyl |  Holly Marie Combs
Holly Marie Combs (Piper Halliwell)
Charmed
Narodila se 3. prosince 1973 (znamení Střelec) v kalifornském San Diegu. V sedmi letech se s rodiči přestěhovala do New Yorku, kde začala kariéru modelky. Po několika menších rolích se v roce 1992 objevila v ,,Picket Fences" a za roli v tomto seriálu získala několik cen. Po čtyřech letech odešla. Pak ale za ní přišla Shannen Doherty a řekla jí o konkurzu na seriál o třech sestrách s čarodějnými schopnostmi. Holly uspěla a stále ještěv tomto seriálu pokračuje. Od roku 2002 i seriál režíruje. Prožila čtyřleté manželství sBrianem Smithem.Od roku 2000 žijes jedním ze členů štábu čarodějek -Davidem W. Donohem, se kterým má synka Finleyho (narodil se 26.4.2004). Ve volném čase se věnuje charitě a pracuje jako mluvčí organizace bojující proti rakovině prsu. Miluje jízdu na koni. Na svém ranči chová tři koně, čtyři ryby, čtyři ptáky, dva psy, dvě kočky a dva králíky. Hollyino tělo zdobí čtyři tetování.

Z Tv Tip seriálu č 1/2005:

2. ledna 2007 v 16:18 | Charyl |  Holly Marie Combs
Holly Marie Combs
(Piper Halliwell Wyatt)
Fanoušci Čarodějek si asi nedokážou v roli chytré, sexy a komické Piper představit nikoho jiného. Faktem ale je, že při konkursu se Combs ucházela o Phoebe a roli Piper zkoušela přemluvit svou kamarádku.
,,Když jsem byla uprostřed konkursu, Shannen Doherty měla scénář pohozený na zadním sedadle auta. Zeptala jsem se jí, jestli už ho četla, ale ona odpověděla, že se k tomu ještě nedostala. Tak jsem jí přesvědčila, aby si to přečetla. Líbilo se jí to, a když se setkala s Aaronem Spellingem, přemluvila ho, aby mě obsadili do role Piper," vysvětlila časopisu Entertainment Weekly, jak se ke své roli dostala.
Combs začala natáčet televizní reklamy v deseti letech. Objevila se v několika televizních filmech, ale nejznámější zůstala díky své roli dospívající dcery Toma Skerritta a Kathy Baker v seriálu Picket Fences. Její čarodějnická role stále nabírá na obrátkách. Po tom, co scénáristé odstranili ze seriálu Prue v podání Shannen Doherty, na Piper připadla úloha nejstarší z Halliwelových sester a stala se také první maminkou.
,,Má postava prochází životními etapami," říká Combs. ,,Snaží se stát hlavou rodiny a držet věci pohromadě. Zato jsem vážně vděčná, protože si tak můžu zkoušet opravdové věci uprostřed téhle fantazie." Combs také přibylo na place pár dalších povinností. Od loňského roku se spolu s Alyssou Milano staly producentkami. ,,Je to skvělé," říká Combs. ,,Dostaly jsme spoustu ohlasů a máme pocit, že se opravdu podílíme na kreativní práci."
Jak to je ve skutečnosti: (říká H.M. Combs - pozn. Charyl)
Nevěřím v magii tak, jak ji seriál ukazuje. Věřím v trochu tajemnější věci a intuici. Věřím v pozitivní myšlení, protože to jsou vlastně kouzla - opakování pozitivního myšlení.
Kdysi dávno:
Když jsem chodila na střední, chtěla jsem být mořskou bioložkou. Pak jsem ale dostala roli ve filmu, takže ten nápad letěl do koše.
Závislost na zvířatech:
Mám psy, kočky, papoušky, koně a dva křečky. Jeden křeček má jen tři nohy aten druhý je strašně tlustý.
Bez masa:
Sedm let jsem byla vegetariánkou. Jenže jsem celou dobu měla šílenou chuť na maso, která ne a ne zmizet, až jsem to jednou nevydržela. Prostě jsem si musela dát cheeseburger!
Chudáci bratranci:
Mí malí bratranci Čarodějky strašně milují. Chodí do školy a chlubí se: ,,To je naše sestřenice!" Samozřejmě jim nikdo nevěří, tak pořád všechny přesvědčují, že Piper opravdu je jejich sestřenice.
Hodná rebelka:
Když jsem vyrůstala, snažila jsem se být rebelkou. Vážně jsem se snažila. Jenže to není tak jednoduché, když vaši rodiče hrají v rockové kapele. Když jsem přišla domů s prvním tetováním, řekli mi, že je to super.
O spiknutí:
Z nějakého důvodu se všichni na place - kromě mě - rozhodli, že bych měla opravdu otěhotnět. Je to jako kdyby se všichni domluvili a nominovali mě! Ale upřímně, myšlenka na dítě mě hrozně děsí.
Potopená:
Nejnáročnější kaskadérský kousek, který jsem pro Čarodějky dělala, přišel v epizodě, kde mě chtěli utopit (smích). Na začátku to bylo fascinující. Dřív jsem se často potápěla, ale ono je něco jiného, když vás zamotají do řetězů a seberou vám kyslíkový přístroj. Na vteřinu mi blesklo hlavou, že se mě chtějí zbavit.
O rodině:
Vidím Alyssu častěji než svého přítele. Jsme jako rodina. Jedna o druhé víme úplně všechno a už jsme si tak blízké, že ani nemusíme nic říkat, když spolu mluvíme.