Z Tv Tip seriálu č 1/2005:

2. ledna 2007 v 16:18 | Charyl |  Holly Marie Combs
Holly Marie Combs
(Piper Halliwell Wyatt)
Fanoušci Čarodějek si asi nedokážou v roli chytré, sexy a komické Piper představit nikoho jiného. Faktem ale je, že při konkursu se Combs ucházela o Phoebe a roli Piper zkoušela přemluvit svou kamarádku.
,,Když jsem byla uprostřed konkursu, Shannen Doherty měla scénář pohozený na zadním sedadle auta. Zeptala jsem se jí, jestli už ho četla, ale ona odpověděla, že se k tomu ještě nedostala. Tak jsem jí přesvědčila, aby si to přečetla. Líbilo se jí to, a když se setkala s Aaronem Spellingem, přemluvila ho, aby mě obsadili do role Piper," vysvětlila časopisu Entertainment Weekly, jak se ke své roli dostala.
Combs začala natáčet televizní reklamy v deseti letech. Objevila se v několika televizních filmech, ale nejznámější zůstala díky své roli dospívající dcery Toma Skerritta a Kathy Baker v seriálu Picket Fences. Její čarodějnická role stále nabírá na obrátkách. Po tom, co scénáristé odstranili ze seriálu Prue v podání Shannen Doherty, na Piper připadla úloha nejstarší z Halliwelových sester a stala se také první maminkou.
,,Má postava prochází životními etapami," říká Combs. ,,Snaží se stát hlavou rodiny a držet věci pohromadě. Zato jsem vážně vděčná, protože si tak můžu zkoušet opravdové věci uprostřed téhle fantazie." Combs také přibylo na place pár dalších povinností. Od loňského roku se spolu s Alyssou Milano staly producentkami. ,,Je to skvělé," říká Combs. ,,Dostaly jsme spoustu ohlasů a máme pocit, že se opravdu podílíme na kreativní práci."
Jak to je ve skutečnosti: (říká H.M. Combs - pozn. Charyl)
Nevěřím v magii tak, jak ji seriál ukazuje. Věřím v trochu tajemnější věci a intuici. Věřím v pozitivní myšlení, protože to jsou vlastně kouzla - opakování pozitivního myšlení.
Kdysi dávno:
Když jsem chodila na střední, chtěla jsem být mořskou bioložkou. Pak jsem ale dostala roli ve filmu, takže ten nápad letěl do koše.
Závislost na zvířatech:
Mám psy, kočky, papoušky, koně a dva křečky. Jeden křeček má jen tři nohy aten druhý je strašně tlustý.
Bez masa:
Sedm let jsem byla vegetariánkou. Jenže jsem celou dobu měla šílenou chuť na maso, která ne a ne zmizet, až jsem to jednou nevydržela. Prostě jsem si musela dát cheeseburger!
Chudáci bratranci:
Mí malí bratranci Čarodějky strašně milují. Chodí do školy a chlubí se: ,,To je naše sestřenice!" Samozřejmě jim nikdo nevěří, tak pořád všechny přesvědčují, že Piper opravdu je jejich sestřenice.
Hodná rebelka:
Když jsem vyrůstala, snažila jsem se být rebelkou. Vážně jsem se snažila. Jenže to není tak jednoduché, když vaši rodiče hrají v rockové kapele. Když jsem přišla domů s prvním tetováním, řekli mi, že je to super.
O spiknutí:
Z nějakého důvodu se všichni na place - kromě mě - rozhodli, že bych měla opravdu otěhotnět. Je to jako kdyby se všichni domluvili a nominovali mě! Ale upřímně, myšlenka na dítě mě hrozně děsí.
Potopená:
Nejnáročnější kaskadérský kousek, který jsem pro Čarodějky dělala, přišel v epizodě, kde mě chtěli utopit (smích). Na začátku to bylo fascinující. Dřív jsem se často potápěla, ale ono je něco jiného, když vás zamotají do řetězů a seberou vám kyslíkový přístroj. Na vteřinu mi blesklo hlavou, že se mě chtějí zbavit.
O rodině:
Vidím Alyssu častěji než svého přítele. Jsme jako rodina. Jedna o druhé víme úplně všechno a už jsme si tak blízké, že ani nemusíme nic říkat, když spolu mluvíme.
 

Buď první, kdo ohodnotí tento článek.

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama