Únor 2007

Moje ikonka

23. února 2007 v 19:33 | Charyl (=Zdenča) |  Ikonka
!KLIKNI! tak tady je moje 1.ikonka, za kterou bych chtěla poděkovat paigikovi z tohohle blogu
kód ikonky: <P><A href="http://favouritestars.blog.cz/"><IMG title=!KLIKNI! height=140 alt=!KLIKNI! src="http://im.lide.cz/photo/big/41/9799741-12820551.jpg" width=120></A></P>

Z tv star č.25/2006 :

23. února 2007 v 13:03 | Charyl |  Rachel Weisz
Porodila dítě, získala Oscara a vyšoupla Kate Moss z mnohamilionové reklamní kampaně pro módní dům Burberry. Rachel Weisz si uplynulý rok opravdu užila.
Rachel Weisz
,,Chlapy balím sama"
Kdo je...
Rachel Weisz se narodila 7. března 1971 v Londýně. Ve čtrnácti poprvé vystoupila na přelídkové molo, ještě v osmnácti uvažovala o kariéře tajné agentky, na univezitě jí ale učarovalo herectví. ,,Chtěla jsem být detektivem nebo agentkou. Koupila jsem si dokonce příručky a učila se psát v tajném kódu" Hereckou kariéru odstartovala pod pseudonymem Kenya Campbell, před kamerou se objevila poprvé v roce 1993 a prorazila o tři roky později v Bertolucciho Svůdné kráse. Zahrála si v obou dílech kasovního trháku Mumie, v Nepříteli před branami, s Keanu Reevesem ve filmu Constantine a letos získala Oscara za vedlejší roli ve snímku Nepohodlný.V květnu přivedla na svět syna a krátce po porodu se vrhla znovu do práce. Nyní s partnerem Darrenem Aronovskym propaguje novinku Fontána.

Tv Tip seriál č 1/2005:

23. února 2007 v 12:37 | Charyl |  Rose McGowan
Rose McGowan
(Paige Matthews)
Přišla během čtvrté sezony jako nevlastní sestra Halliwellových - Paige Matthewsová. Po rychlém odchodu Shannen Doherty vnesla McGowan mezi čarodějky úplně novou vlnu. Celý štáb mluví nadšeně o tom, jak přinesla na plac klid a pohodu. ,,Moc nepřemýšlím o tom, co se dělo předtím," říká McGowan. ,,Prostě se snažím užívat si to, co právě dělám."
Její životopis ji k roli čarodějky doslova předurčoval: její rodiče byli nějaký čas členy sekty, ona sama se zasnoubila s rockerem Marylinem Mansonem. Mezi její nejznámější role navíc patřily samé proradné mrchy ve filmech Jawbreaker, Vřískot a The Doom Generation. I když se jí původně moc nechtělo upsat se tak dlouhodobému projektu, nakonec se jí u televize zalíbilo.
,,Je skvělé, že za jednu hodinu v seriálu si zahrajete drama, akci a komedii," říká. ,,Normálně by na něco takového byly potřeba tři filmy. Také se mi líbí poletování kolem, bojování a všechny ty praštěné věci." Postava Paige nabízí McGowan spoustu takových příležitostí: je to na půl čarodějka, napůl světlonoš a ovládá telekinezi. ,,Střídáme zábavné epizody s těmi serióznějšími, tedy jak asi může seriál o čarodějkách seriózní být. Občas člověka napadne: proboha, tímhle se živíte? Pak se jen smějete."
O Paige:
Paige (má postava) je divoká, nedůtklivá, zábavná a prostě úžasná! Umí zmizet, zase se objevit a přitahiovat k sobě různé věci - třeba muže.
Dítě Dynastie:
Když jsem byla hodně malá, koukala jsem na Dynastii a víc než cokoli jiného jsem si přála být jako Alexis.
Osm stačí:
,, Na svých osm sourozenců jsem nemohla zapůsobit méně. Třeba řeknu: ,,Hele, teď jsem zrovna v televizi!" Oni na to: ,,Hm, víš, co budu dělat zítra?"
Mé motto:
Možná nejsi šťastná zrovna v tuhle chvíli, ale když zůstaneš věrná sama sobě, nakonec šťastná budeš.
Nová čarodějka:
Jestli bylo těžké být novou čarodějkou? Vůbec ne! Jsem na to zvyklá. Chodila jsem do několika různých škol, že jsem vyrůstala permanentně jako nová holka. Vyrovnávala jsem se s tím tak, že jsem si říkala, že co si o mně myslí ostatní není moje věc. Vím, že jsem milá a umím se bavit, ale kdybych měla sedět a trápit se tím, co si všichni ostatní myslí, mozek by mi z toho asi prasknul.
Zabij ho něžně:
Nebylo těžké zabít Colea. Rodina mě podpořila. Chtěli, abych to udělala. A kromě toho, musela jsem to udělat pro dobro lidstva.
Vadí, nevadí?:
Vždycky hledám novou výzvu. Baví mě využít každou příležitost. Skákala jsem z letadla, to byla sranda. Byla jsem z celé skupiny jediná, která dopadla úplně perfektně, tak už do toho znova nechci. Nechci pokoušet osud. Příště bych chtěla šplhat na pyramidy.
Co by si přála:
Kdybych si mohla vybrat nějakou zvláštní schopnost, určitě bych chtěla umět létat. Dokážu se bavit, i když jdu po ulici, ale letět ulicí, to by byla teprve zábava!
Jak to kazí:
Mám na place pověst té retardovné. Neustále to kazím. Strašně nadávám a pořád si omylem říkám Phoebe nebo Piper. Vymlouvám se na to, že chci trochu odlehčit situaci.
Pět slov, která mě vystihují:
Houževnatá, laskavá a - sakra, můžu jen tři? Dobrá, tak rychlá.
Jaká jsem:
Velké nemehlo. Neustále zakopávám, padám ze schodů, přiskřípávám si prsty do dveří u auta - to je normální. Mé tělo je neustále v pohybu a mozek občas trochu pokulhává.
Nikdy nevyjdu na ulici bez:
Klády. Je to vlastně má zelená kabelka od Louise Vuittona, ale přátelé jí říkají kláda. První večer, kdy se seriál vysílal, jsem ji použila v jedné scéně. Místo toho, aby mi přátelé telefonovali a gratulovali, všichni se smáli, co to mám za kládu.

New bannery

3. února 2007 v 17:34 | Charyl |  Bannery
Tak tady sou první 3 bannery této stránky, pro Vás, kdo byste chtěli spřátelit. A jestli ne, tak mi aspoň napište, jak se vám líběj. Hezký, že jo?? Za tyhle bannery bych chtěla moc poděkovat Hunterovi of sighs z této stránky.... díky...
200/70
velikost 100/35

Z Tv Tip seriálu č 1/2005:

3. února 2007 v 11:23 | Charyl |  Alyssa Milano
Alyssa Milano
(Phoebe Halliwell)
Vypadá to, jako by se Phoebeiny předtuchy přenášely i na Alyssu. Televizní veteránka, která hrála Samathu Micelli v seriálu Who´s the Boss nebo Jennifer Mancini v Melrose Place, nejenže tvrdí, že si byla hned po první epizodě jistá, že Čarodějky budou hit, ale jakmile dostal seriál zelenou pro třetí sezónu, věděla, že oslaví minimálně sto epizod.
I když se seriál natáčí už opravdu dlouho, Milano si hraní nezávislé čarodějnice pořád užívá. ,,Natáčela jsem Who´s the Boss osm let a obvykle už tak kolem třetí sezóny dostáváte chť se zabít," říká. Během pěti let, co je Milano u Čarodějek, její Phoebe vyrostlaz bezstarostné malé sestřičky v dospělou ženu, která se stále vzpamatovává z rozchodu s polovičním démonem Colem (Julian McMahon ). ,,Udělalo to mou postavu trochu serióznější," myslí si Milano. ,,Řekla bych, že zkusíme trochu té její hravosti přivést do seriálu zpátky." Jak se Phoebe z rozvodu zotaví? Asi bude trávit víc času s dítětem Piper. ,,Teta Phoebe se chce dítěti hodně věnovat," vysvětluje Milano. ,,Já jsem na place ten hlavní blázen do dětí, takže budu teta na hlídání hodně často."
První pravidlo lásky - bolí: (říká A. Milano - pozn. Charyl)
Poprvé jsem se zabouchla na gymnáziu. Políbila jsem ho a on mně vrazil takovou, že jsem měla monokl.
Pět slov, která mě vystihují:
Soucitná, věrná, posedlá, profesionální, odhodlaná.
Děti:
Pokaždé když mě napadne, že bych chtěla mít dítě, pořídím si další zvíře. Mám dva psy, osm ptáků a tři koně. Co z toho plyne?
O slávě:
Jsem radši, když mě lidé berou jako svou sestřenici než nějakého vetřelce.
Můj první kluk:
Jmenoval se Kirk Cameron. Bylo mi třináct, jemu čtrnáct. Dával mi zahrát písničky v rádiu, ale já se s ním rozešla. Prostě jsem se s tím nedokázala vyrovnat.
O premiérách:
Když dostanu pozvánku na premiéru, napadne mě: proč se namáhat? Když se chci podívat na film, vezmu si na sebe triko a jím popcorn. Nějak mi uniká smysl toho, parádit se, když chcete vidět film.
Prašivá láska:
Phoebe měla vážně těžký rok. Co myslíte? Zamilovala se do démona - nejhoršího chlapa na světě! Zbavit se ho byl asi dobrý nápad. Je to sice trochu smutné, ale ona stejně byla v poslední době až moc seriózní. Chtěla bych vrátit trochu té její svéráznosti. Nebylo by to fajn?
O stříhání:
Měním účesy úplně pořád. Myslím, že pro herečku je důležité, aby se cítila dobře, ať vypadá jakkoliv. Není dobré si zvyknout na jeden vzhled. Kdybych hrála ve filmu, ve kterém si musím oholit hlavu, musela bych na to sebrat odvahu. Samozřejmě bych před tím zavolala pana Spellinga.
V mé šatně:
Najdete tam všechno možné. To je místo, kde se všichni slézají. Holly a Rose mají vždycky krásně uklizeno, má šatna vypadá jako pokoj na koleji. Je mi jedno, jestli tam postavíte otevřenou sodovku a necháte ji tam stát týden.
O divách:
Ráda vypadám skvěle. Takže občas mám takové dny, kdy vyrážím seriózně nastrojená a upravená. Ale pak přijdou dny, kdy si udělám dva copy a jsem prostě roztomilá.
O rváčích:
Na rozdíl od Phoebe nejsem žádná bojovnice. V seriálu jsou kaskadéři, kteří se tím živí, ale já to nejsem. Doufám, že nikdy nepřijde chvíle, kdy bych někomu nakopala zadek.