Tv Tip seriál č 1/2005:

23. února 2007 v 12:37 | Charyl |  Rose McGowan
Rose McGowan
(Paige Matthews)
Přišla během čtvrté sezony jako nevlastní sestra Halliwellových - Paige Matthewsová. Po rychlém odchodu Shannen Doherty vnesla McGowan mezi čarodějky úplně novou vlnu. Celý štáb mluví nadšeně o tom, jak přinesla na plac klid a pohodu. ,,Moc nepřemýšlím o tom, co se dělo předtím," říká McGowan. ,,Prostě se snažím užívat si to, co právě dělám."
Její životopis ji k roli čarodějky doslova předurčoval: její rodiče byli nějaký čas členy sekty, ona sama se zasnoubila s rockerem Marylinem Mansonem. Mezi její nejznámější role navíc patřily samé proradné mrchy ve filmech Jawbreaker, Vřískot a The Doom Generation. I když se jí původně moc nechtělo upsat se tak dlouhodobému projektu, nakonec se jí u televize zalíbilo.
,,Je skvělé, že za jednu hodinu v seriálu si zahrajete drama, akci a komedii," říká. ,,Normálně by na něco takového byly potřeba tři filmy. Také se mi líbí poletování kolem, bojování a všechny ty praštěné věci." Postava Paige nabízí McGowan spoustu takových příležitostí: je to na půl čarodějka, napůl světlonoš a ovládá telekinezi. ,,Střídáme zábavné epizody s těmi serióznějšími, tedy jak asi může seriál o čarodějkách seriózní být. Občas člověka napadne: proboha, tímhle se živíte? Pak se jen smějete."
O Paige:
Paige (má postava) je divoká, nedůtklivá, zábavná a prostě úžasná! Umí zmizet, zase se objevit a přitahiovat k sobě různé věci - třeba muže.
Dítě Dynastie:
Když jsem byla hodně malá, koukala jsem na Dynastii a víc než cokoli jiného jsem si přála být jako Alexis.
Osm stačí:
,, Na svých osm sourozenců jsem nemohla zapůsobit méně. Třeba řeknu: ,,Hele, teď jsem zrovna v televizi!" Oni na to: ,,Hm, víš, co budu dělat zítra?"
Mé motto:
Možná nejsi šťastná zrovna v tuhle chvíli, ale když zůstaneš věrná sama sobě, nakonec šťastná budeš.
Nová čarodějka:
Jestli bylo těžké být novou čarodějkou? Vůbec ne! Jsem na to zvyklá. Chodila jsem do několika různých škol, že jsem vyrůstala permanentně jako nová holka. Vyrovnávala jsem se s tím tak, že jsem si říkala, že co si o mně myslí ostatní není moje věc. Vím, že jsem milá a umím se bavit, ale kdybych měla sedět a trápit se tím, co si všichni ostatní myslí, mozek by mi z toho asi prasknul.
Zabij ho něžně:
Nebylo těžké zabít Colea. Rodina mě podpořila. Chtěli, abych to udělala. A kromě toho, musela jsem to udělat pro dobro lidstva.
Vadí, nevadí?:
Vždycky hledám novou výzvu. Baví mě využít každou příležitost. Skákala jsem z letadla, to byla sranda. Byla jsem z celé skupiny jediná, která dopadla úplně perfektně, tak už do toho znova nechci. Nechci pokoušet osud. Příště bych chtěla šplhat na pyramidy.
Co by si přála:
Kdybych si mohla vybrat nějakou zvláštní schopnost, určitě bych chtěla umět létat. Dokážu se bavit, i když jdu po ulici, ale letět ulicí, to by byla teprve zábava!
Jak to kazí:
Mám na place pověst té retardovné. Neustále to kazím. Strašně nadávám a pořád si omylem říkám Phoebe nebo Piper. Vymlouvám se na to, že chci trochu odlehčit situaci.
Pět slov, která mě vystihují:
Houževnatá, laskavá a - sakra, můžu jen tři? Dobrá, tak rychlá.
Jaká jsem:
Velké nemehlo. Neustále zakopávám, padám ze schodů, přiskřípávám si prsty do dveří u auta - to je normální. Mé tělo je neustále v pohybu a mozek občas trochu pokulhává.
Nikdy nevyjdu na ulici bez:
Klády. Je to vlastně má zelená kabelka od Louise Vuittona, ale přátelé jí říkají kláda. První večer, kdy se seriál vysílal, jsem ji použila v jedné scéně. Místo toho, aby mi přátelé telefonovali a gratulovali, všichni se smáli, co to mám za kládu.
 

Buď první, kdo ohodnotí tento článek.

Anketa

Kterou star z tohohle blogu máte nejradši?

Alyssa Milano 26.2% (61)
Holly Marie Combs 12.4% (29)
Rose McGowan 5.6% (13)
Ashley Olsen 4.7% (11)
Mary-Kate Olsen 7.3% (17)
Eva Longoria 5.2% (12)
Rachel Weisz 12.4% (29)
Melissa Joan Hart 18.5% (43)
Jared Padalecki 2.6% (6)
Emma Watson 5.2% (12)

Komentáře

1 petra petra | Web | 23. února 2007 v 12:40 | Reagovat

tv tip serial byl super časopis!škoda že už ho ted neprodávaj..

2 Charyl Charyl | Web | 23. února 2007 v 15:13 | Reagovat

neprodávaj? jakto? já myslela, že jo, ale bylo mi divný, že jsem ho už dlouho nikde neviděla...škoda..no

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama