Březen 2007

Diplom od Phoebe

31. března 2007 v 18:50 | Charyl-Zdenča |  Pro mě od....
Získala jsem diplom za 2.místo v bleskovce na Phoebiinim blogu
Díky Phoebe :)

Diplomek za 62.bleskovku od phoebika

30. března 2007 v 19:18 | Charyl-Zdenča |  Pro mě od....
Moc dík :)
že má Holly krásnýho pejska?? Mě se moc líbí :)

Fota ze seriálu Sabrina - mladá čarodějnice

29. března 2007 v 19:02 | Charyl-Zdenča |  Melissa Joan Hart
teta Hilda, Sabrina a teta Zelda ( a kocour Salem :D )
a tahle fotkla je z novější série..
Sabrina - čarodějnice! :)

Další diplomy + ocenění za březen... :)

29. března 2007 v 18:27 | Charyl-Zdenča |  Pro mě od....
Supeer diplomek s mojí oblíbenou Piper od phoebika -
cena za bleskajdu od Piper21 z tohohle pěknýho blogísu - taky pěkný..:)
Diplom s Phoebe - od Phoebe :) - pěknej...)
Všem moc díky za diplomky...jsou nádherný :)

Anketa: hlasujte :)

28. března 2007 v 21:28 | Charyl-Zdenča |  Jiné
Pls...hlasujte v anketě :)

Fota Mary-Kate z filmu Winning London

22. března 2007 v 12:27 | Charyl-Zdenča |  Mary-Kate Olsen
Tak a tady jsou fotešky Mary-Kate z filmu Winning London neboli Sestry v Londýně
Společné fotky
i s klukama :)

Ron ze 3.dílu HP + jiné obrázky

18. března 2007 v 16:52 | Charyl-Zdenča |  Rupert Grint
Ron a hůlka.....:D
nejspíš plakát z filmu HP a Vězeň z Azkabanu (HP and the Prisoner of Azkaban)
nejspíš PC hra..
profesor Lupin - nový učitel Obrany proti černé magii...
Action
P.S. : Červíček utřel :D (pochopěj asi jen fanoušci HP :D)
Harry alias Dan kouzlí....

Hodnocení mého blogu od olsen7love.blogu

18. března 2007 v 13:21 | Charyl-Zdenča |  Pro mě od....
takže takhle hodnotila můj blog Kačka z tohohle blogu :
- Kačko moc dík za krásný hodnocení.... :)

Biografie + jiné info, článek "Líbání nemá ve smlouvě"

18. března 2007 v 13:13 | Charyl-Zdenča |  Emma Watson
Líbání nemá ve smlouvě
(opsáno z PRÁVA z 10.prosince 2006)
Emma Watsonová se narodila v Oxfordu. Od malička koketovala s divadlem, kde dostávala drobné role, v sedmi letech vyhrála hlavní cenu ve školní soutěži v recitaci poezie. Jednou se jako malá oblékla na Halloween za čarodějku, to však zdaleka netušila, že ji zanedlouho bude hrát na stříbrném plátně. Její rodiče Chris a Jacqueline jsou právníci. Po tom, co se rozvedli, žije Emma s matkou a mladším bratrem Alexem.
Hermiona Grangerová byla její první profesionální rolí. A i když se představitelka šikovné malé čarodějky jako herečka hodně naučila, nadpřirozenými silami dosud nevládne. Naposledy jí dalo hodně práce naučit se před kamerou tančit či scházet po schodech v dlouhé plesové róbě. ,,Bylo to obtížné, protože režisér Mike Newell si představoval, že všechny ohromím, až uvidí, jak se ze mě stala slečna. Musela jsem držet hlavu vysoko, ramena tlačit dozadu, chodit rovně jako svíčka. Raději ani nepočítám, kolik jseem našlapala schodů. Po celodenním natáčení jsem se z toho málem zhroutila," stěžuje si patnáctiletá Britka a dodává: ,,Doufám tedy, že se ta proměna nakonec povedla. Natáčení každého dílu trvá jedenáct měsíců. Je to vždycky strašně vyčerpávající a náročné, takže se vždycky ráda vracím do školy a jsem normální teenager."
Když pak ale po roce z produkce zavolají, Watsonová se nemůže dalšího pokračování dočkat.
,,Je ohromně příjemné vidět se se všemi znovu. Vždycky jsme spolu tak perfektně vycházeli. Pracovat s kamarády je daleko jednodušší. Ukázalo se to i při natáčení Ohnivého poháru, který je sám o sobě velice temný příběh. V žádném případě bych ovšem nechtěla, aby byl Harry Potter můj poslední film, i když hraji Hermionu strašně ráda."
Když se jí na tiskovce ptali, jak by to bylo s líbáním kolegů, pravila suverénně: ,,Zatím nic podobného nehrozí, namám to ve smlouvě!" Mimo filmování hraje Emma hokej a ráda debatuje o věcech. Se svou filmovou postavou má společnou postavou má společnou lásku ke kočkám. Sama má dvě - Bubbles a Domino. Je také šikovná na jazyky: umí francouzsky, italsky a německy.Je nejmladší herečka, která se objevila v patnácti v magazínu Teen Vogue. Ráda se parádí a říká: ,,Myslím si, že je to důležité, protože podle toho, jak se oblékáte, vás vnímá a hodnotí okolní svět."

Harry Potter a jeho hrdinové se mění

18. března 2007 v 13:00 | Charyl-Zdenča |  Daniel Radcliffe
(opsáno z PRÁVA z 10.prosince 2006)
<< (zleva) Při propagaci Ohnivého poháru se Rupert Grint, Emma Watsonová a Daniel Radcliffe představili světu jako dospívající teenageři.
Tři nejznámějsí protagonisté čarodějnické ságy Daniel Radcliffe, Emma Watsonová a Rupert Grint mají ve čtvrtém pokračování Harry Potter a Ohnivý pohár už pramálo společného s dětmi, kterými byli před šesti lety v začátku natáčení.
<< V prvním dílu Harry Potter a Kámen mudrců, který se začal natáčet v roce 1999 vypadali takhle.
<< Ve čtvrtém pokračování Harry Potter a Ohnivý pohár jsou už o poznání dospělejší.
Na nedávných premiérách v New Yorku a v Londýně překvapili jako dospívající, kultivovaní teenageři. Ani jeden z hlavních představitelů nikdy nebyl zavřený, nedroguje, neválčí s rodiči o své miliony, nepere se při natáčení. ,,Zanjí svou cenu, ale vůbec toho nezneužívají, stále se s nimi velice dobře spolupracuje. Ani jednoho z nich sláva nepokazila," prohlásil režisér Ohnivého poháru Brit Mike Newell.
Víc než čarodějnický učeň
Hnědovlasý, modrooký Daniel Radcliffe se stal světovým idolem už v deseti, kdy vyhrál konkurz na hlavního hrdinu z bestsellerů Joanne Rowlingové. Z kluka, který před šesti lety poprvé mávl hůlkou, je 165 cm vysoký mladík s vybraným chováním šoumena.
Podle všech byl Daniel, v současné době student prestižního chlapeckého gymnázia City of London School, vždy dobře vychovaný. Chtěl se stát hercem už v pěti letech, jeho rodiče - castingová režisérka Marcia Greghanová a filmový agent Alan Radcliffe - ho však zpočátku od showbyznysu odrazovali. Až v deseti letech mu dovolili, aby se zapsal do konkursu na Davida Copperfilda pro televizní adaptaci BBC. Právě tam si ho všiml režisér Chris Columbus. ,,Myslím, že od té chvíle rodiče vytušili, že je to osud, že by nebylo moudré, aby mu stáli v cestě v uplatnění jeho talentu," ríká režisér.
V konkursu na Harryho Pottera mu pak už nebránili. ,,Nikdy to našim nezapomenu. Do smrti si také budu pamatovat chvíli, kdy jsem se dověděl, že ho mám hrát. Byl jsem zrovna ve vaně, když mi to otec řekl. Radostí jsem se rozbrečel. Bylo to něco úžasného stejně jako celý první i další roky filmování. Díky Potterovi jsem měl nádherné dětství. Byla to nejfantastičtější doba mého života, plná vzrušení a inspirace. Za tu dobu jsem jistě mohl zpichnout, být arogantní a domýšlivý, ale naši mě drželi při zemi, za což jim budu vždycky vděčný," zopakoval před všemi.
Na otázku, jak se dnes cítí jako druhý nejbohatší mladý Brit po princi Harrym, odpověděl: ,,Mám-li být upřímný, nevím přesně, kolik mám na kontě, a myslím, že jo to tak správné. Určitě to neovlivňuje to, jak smýšlím. Snažím se dál žít normálně. Tolik se toho u nás nezměnilo. Bydlíme v Londýně ve stejném domě, naši zatím ani nenajali žádného bodyguarda, pořád nás hlídají jen naši teriéři Binka a Nugget. Stále fandím fotbalovému klubu Fulham, kapelám Red Hot Chilli Peppers a Sex Pistols, učím se hrát na baskytaru a mám stjné kamarády."
V pohodě je Daniel i ve škole, jen se musí víc učit. Připravuje se na maturitu z anglické literatury, historie, náboženství a filozofie. Nepopírá ale, že úspěch ságy pro něho hodně znamená. ,,Díky těmto filmům jsem získal daleko větší sebedůvěru. V prvním filmu jsem byl dítě, které se nemohlo nabažit nové zkušenosti. Teď, když vím, že opravdu chci být hercem, to beru daleko seriózněji. Bylo by ale obtížné, kdybych kromě Harryho nic jiného nenatočil," dodal s tím, že koncem roku bude v Austrálii natáčet nezávislý snímek Prosincoví kluci. Chce ukázat, že dokáže víc než být čarodějnický učeň.
S dívkami pokročil
V Ohnivém poháru se Daniel na plátně dokonce poprvé zamiluje. Katie Leungovou však nehraje Danielova momentálně nejoblíbenější herečka Kirsten Dunstová, nýbrž osmnáctiletá číňanka Cho Chang. Filmový Harry je ale strašně nesmělý a trvá mu hrozně dlouho, než se odhodlá pozvat ji na školní bál. Scéna přesto patří ve filmu mezi nejsilnější. ,,Myslím si, že každý kluk je ve věku Harryho s dívkou nesvůj, alespoň já jsem ve čtrnácti byl. A ve filmu zastupuji právě takové. Sám jsem v poslední době lehce pokročil a s dívkami se cítím jistější," poznamenal. A i když až do uvedení filmu prohlašoval, že přítelkyni nemá, bude nejspíš něco pravdy na tom, že prožil utajovanou milostnou aféru s kadeřnicí filmového studia Amy Byrneovou.
Podle listu Daily Mail se seznámili před rokem. ,,Od té doby se navštěvovali a chodili spolu na procházky. O sedm let starší Irka Amy si pronajala garsonku nedaleko Londýna, kde se Ohnivý pohár točil, a Radcilffe tam za ní z centra města, kde s rodiči bydlí, údajně jezdil. ,,Těžko by vážil hodiny cesty jen proto, aby si dal upravit účes," napsal deník s odvoláním na přátele obou zamilovaných.
Teď každého povinnosti odvály jinam, ale podle listu si hodiny telefonují a posílají esemesky. Harryho mluvčí Vanessa Daviesová však dál pověsti o milostném životě Daniela vytrvale odmítá.
<< Největší problém desetiletého Daniela bylo zvyknout si na brýle, které jinak nikdy nenosil. Jako šesnáctiletý mladý muž už má jiné starosti.
Líbání nemá ve smlouvě
Díky ústřední roli je Daniel z filmu nejpopulárnější, hvězdy jsou ale i z dalších dvou představitelů Hermiony a Ronalda.
(viz. v rubrice Emma Watson)

Další diplomy za březen...:)

16. března 2007 v 15:55 | Charyl-Zdenča |  Pro mě od....
Další diplomky....všem moc děkuju :*)
z 15.3.07 - od phoebika z tohohle blogu :*)
16.3.07 - mno a dneska další výhra za bleskovku - od phoebika... Tenhle obrázek je úúúplně supeeer... :)
ze včera (17.3.07) společný diplom pro všechny - od phoebika
18.3.07 diplomek od Phoebe za 17.bleskovku na tomhle blogu (je to v JPG, půvdně to bylo v bmp)
23.2. další pěknej diplomek pro všechny ( i pro mě :)) , kteří soutěžili v bleskovce na p-3-charmed-blog
24.3.07 - další supa diplomek od phoebika :)

Z dob GOFu ( Ohnivého poháru )

15. března 2007 v 15:56 | Charyl-Zdenča |  Emma Watson
A tohle celkem pěké foto je asi z dob, kdy už natočili GOF nebo možná teprve natáčeli?? Těžko říct.... Ale je to určitě 4.díl - GOF , páč za nima je plakát, který když si líp prohlídnete, uvidíte že tam je cosi jako GOBLET ... :)

Další fotky z HP GOF

15. března 2007 v 15:47 | Charyl-Zdenča |  Emma Watson
To sou výrazy, co? :D :D
Ron, Hermiona & Harry...
Tak co říkáte na fotešky? Určitě stojí za to vidět HP GOF (Ohnivý pohár) , teda aspoň pro fanoušky :)

Special photo HP and The Order of The Phoenix !!

7. března 2007 v 22:09 | Charyl-Zdenča |  Emma Watson
A zde je fotka Emmy alias Hermiony z právě nově natočeného Harry Potter and the Order of the Phoenix ( Harry Potter a Fénixův řád - r. 2006 )

Emma - 3. díl HP & 4.díl HP

7. března 2007 v 9:33 | Charyl-Zdenča |  Emma Watson
A tady je foteška Emmy a Dana Radcliffa z roku 2004 z filmu Harry Potter a Vězeň z Azkabanu ( Harry Potter and the Prisoner of Azkaban )
A fotešky Emmy, Dana Radcliffa a Ruperta Grinta alias Hermiony, Harryho a Rona z filmu Harry Potter a Ohnivý pohár ( Harry Potter and the Goblet of Fire ). Rok 2005 ...
A foto Emmy z HP GOF ( snad je ta zkratka jasná :) )

Emma z 2. dílu HP

7. března 2007 v 9:22 | Charyl-Zdenča |  Emma Watson
trochu "drsná" fotka....njn, Hermiona :D :D
Takhle Emma vypadala někdy v roce 2002, kdy se natáčel Harry Potter a Tajemná komnata ( Harry Potter and the Chamber of Secrets )....Celkem jí to ve školním hábitu sluší, že jo??

Další fota Emmy

7. března 2007 v 9:11 | Charyl-Zdenča |  Emma Watson
good ksichtík, co? :DEmma a Dan ...
to je rozdíl co? Emma nám trochu vyrostla...... :D
Emma v bílém triku....tady jí to moc sluší....,že jo?

tady je Emma pěkně namalovaná.....
mno a poslední foteška....tady jí to taky mc sluší, nemyslíte?

Pro mně od olsen7love.blogu

6. března 2007 v 10:02 | Charyl-Zdenča |  Pro mě od....
moc díky :*) ....že je to krásný??

něco málo o mně :)

4. března 2007 v 12:44 | Charyl-Zdenča |  About me
Jméno: Zdenča
Přezdívky: Zanedz, ZPiper (to teda skoro nikdo nepoužívá, ale nic mno :D), Charyl (sem si vymyslela sama :D)
Takže jsem asi úplně obyčejná holka, která MILUJE Green Day a seriál Čarodějky a NEMÁ RÁDA Tokio Hotel (už tím, že sem je sem tedka napsala sem si zkazila vzhled blogu :D - nic proti fanouškům, prostě se mi nelíbí jejich hudba :D), rep, hip hop, atd. Mno jinak mám ráda co se týče knih a filmu HP a moje oblíbený stars najdete tady na blogu :) Taky ráda vysedávám u netu a kutim všemožný na svejch stránkách :D:D. Jo a taky hraju na elektrickou kytaru. Mno....nevim, co o sobě ještě napsat....takže to vám musí stačit :D (Jo a sem bruneta :D)

Rozvrhy hodin

4. března 2007 v 12:18 | Charyl-Zdenča |  Grafika :)
Rozvrh s Holly Marií Combs
Rozvrh s Emmou Watson
Další r. s Emmou najdete tady - tam sou mocinky pěkný.....