Biografie + jiné info, článek "Líbání nemá ve smlouvě"

18. března 2007 v 13:13 | Charyl-Zdenča |  Emma Watson
Líbání nemá ve smlouvě
(opsáno z PRÁVA z 10.prosince 2006)
Emma Watsonová se narodila v Oxfordu. Od malička koketovala s divadlem, kde dostávala drobné role, v sedmi letech vyhrála hlavní cenu ve školní soutěži v recitaci poezie. Jednou se jako malá oblékla na Halloween za čarodějku, to však zdaleka netušila, že ji zanedlouho bude hrát na stříbrném plátně. Její rodiče Chris a Jacqueline jsou právníci. Po tom, co se rozvedli, žije Emma s matkou a mladším bratrem Alexem.
Hermiona Grangerová byla její první profesionální rolí. A i když se představitelka šikovné malé čarodějky jako herečka hodně naučila, nadpřirozenými silami dosud nevládne. Naposledy jí dalo hodně práce naučit se před kamerou tančit či scházet po schodech v dlouhé plesové róbě. ,,Bylo to obtížné, protože režisér Mike Newell si představoval, že všechny ohromím, až uvidí, jak se ze mě stala slečna. Musela jsem držet hlavu vysoko, ramena tlačit dozadu, chodit rovně jako svíčka. Raději ani nepočítám, kolik jseem našlapala schodů. Po celodenním natáčení jsem se z toho málem zhroutila," stěžuje si patnáctiletá Britka a dodává: ,,Doufám tedy, že se ta proměna nakonec povedla. Natáčení každého dílu trvá jedenáct měsíců. Je to vždycky strašně vyčerpávající a náročné, takže se vždycky ráda vracím do školy a jsem normální teenager."
Když pak ale po roce z produkce zavolají, Watsonová se nemůže dalšího pokračování dočkat.
,,Je ohromně příjemné vidět se se všemi znovu. Vždycky jsme spolu tak perfektně vycházeli. Pracovat s kamarády je daleko jednodušší. Ukázalo se to i při natáčení Ohnivého poháru, který je sám o sobě velice temný příběh. V žádném případě bych ovšem nechtěla, aby byl Harry Potter můj poslední film, i když hraji Hermionu strašně ráda."
Když se jí na tiskovce ptali, jak by to bylo s líbáním kolegů, pravila suverénně: ,,Zatím nic podobného nehrozí, namám to ve smlouvě!" Mimo filmování hraje Emma hokej a ráda debatuje o věcech. Se svou filmovou postavou má společnou postavou má společnou lásku ke kočkám. Sama má dvě - Bubbles a Domino. Je také šikovná na jazyky: umí francouzsky, italsky a německy.Je nejmladší herečka, která se objevila v patnácti v magazínu Teen Vogue. Ráda se parádí a říká: ,,Myslím si, že je to důležité, protože podle toho, jak se oblékáte, vás vnímá a hodnotí okolní svět."
 

Buď první, kdo ohodnotí tento článek.

Anketa

Máte rádi Emmu Watson?

Jo, mám ji nejradši! 52.7% (39)
Jo, je super! 17.6% (13)
Docela jo 13.5% (10)
De to... 8.1% (6)
Ani ne 5.4% (4)
Vůbec 2.7% (2)

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama