z JOY (listopad 2006)

3. března 2007 v 10:14 | Charyl (=Zdenča) |  Eva Longoria
Eva Longoria
,,Jsem dobrá manželka"
,,Směji se hodně a ráda," říká o sobě Eva Longoria a během rozhovoru v hotelu ,,Four Seasons" v Los Angeles nám to stále dokazuje. Jedenatřicetiletá herečka má pro dobrou náladu všechny důvody. Poté, co ,,Zoufalými manželkami" dobyla televizní obrazovky, thrillerem ,,Strážce" nyní dobývá kina.
Ve ,,Strážci" máte jako agentka tajné služby potíže, že nosíte halenku s hlubokým výstřihem. Čemu dáváte přednost ve svém soukromí: dekoltu nebo zapínání až ke krku?
Jednoznačně dekoltu (zašklebí se). To je přece vidět, ne?
Tak také vynikne váš zlatý řetízek. Proč na něm vlastně máte přívěsek s devítkou?
To je číslo trikotu mého přítele, basketbalisty Tonyho. On je můj hrdina.
Zajímáte se o basketbal?
Jistě, jinak bychom se nikdy nesetkali. Šla jsem na zápas Spurs se svým tátou. Po jeho skončení chtěl táta do zákulisí a já jsem ho tam měla ,,propašovat". Což bylo snadné. Celý Tonyho tým mě chtěl poznat. Až na Tohyno (smích). O ,,Zoufalých manželkách" do té doby ani neslyšel, natož aby je viděl. Navíc si myslel, že zoufalá manželka jsem já (smích). A protože si zafixoval, že jsem vdaná, tak jsem pro něj byla nezajímavá. On je Francouz a ti tyhle věci berou vážně. Nepožádáš manželky bližního svého (smích).
Mluví se o tom, že jste zasnoubeni...
To je jen fáma. Až budeme, tak to před novináři tajit nebudeme, nebojte. Ale fámy mají svůj život. Nedávno novináři po zápase naběhli na Tonyho, že prý mám jeho jméno vytetováno na intymním místě (smích). On na to: Nemá, vážně ne! A oni: Ale no tak, my víme, že jo! A on tomu uvěřil a volal mi: Hele, ty jsi si včera nechala něco vytetovat? Když novináři zblbnou někoho, kdo vás zná, tak není těžké zblbnout všechny ostatní...
Co vás na Tonym nejvíce vzrušuje?
Kromě jeho krásného těla je to především jeho roztromilý francouzský akcent. To vám je tak sladký... Říkám mu: Zlato nevadí, že vyslovuješ špatně, ale hlavně mluv! Obzvlášť před spaním ho ráda poslouchám. Jakmile spustí, tak nejpozději do dvou vteřin spím jako nemluvně (smích). A legraní je, že já se teď učím mluvit francouzsky. A když začnu, tak mi Tony říká: Proboha, přestaň, mluv radši anglicky (smích).
Nevadí vám, že je o osm let mladší?
Nevadí, protože mentálně je mnohem starší! Pokud teda nehraje videohry. To se chová jako malej.
Před rokem jste se rozvedla s Tylerem Christopherem. Myslíte, že už jste připravena na další manželství?
Když najdete toho pravého, tak si podobné otázky nekladete. Navíc já nejsem lehkomyslná. Po rozvodu jsem hodně přemýšlela o tom, proč nám to nevyšlo. Proto nyní mohu přistoupit na to, že uzavřu nové manželství. Smíšené pocity mám jen z církevního obřadu.
Čeho se bojíte?
Po své matce jsem zdědila ruce s velkými klouby. Už v duchu vidím před očima, jak mi Tony navléká prsten a ten mi nepadne. Ruce jsou část mého těla, se kterou nejsem spokojená.
Máte talent být manželkou?
Ale jistě! Klíčem je vstřícnost k druhému. Ta začíná tím, že se pro něj uděláte krásná. Ráda nosím elegantní věci a šperky. Vypadám ráda sexy
Nechala byste se pro něj operovat?
To ne! Na stárnutí není nic špatného. Třeba maminka vypadá každým rokem lépe.
Jak si udržujete kondici?
Někdy si říkám, jak je ten život nespravedlivý. Tony má krásnou postavu od přírody, zatímco já na ní musím tvrdě pracovat. Třikrát týdně cvičím. Zdravě jím, hodně spím, omezuji alkohol, nekouřím. Až někdy si říkám: Co z toho života vlastně mám? (smích).
Co patří k vaší dietě?
Dieta bych tomu neříkala. Na natáčení ,,Manželek" je dobrý catering (smích). Najdu si tam něco zdravého jako jogurt nebo sýr. Ale pizze neodolám!
Jste v kondici nejen po sportovní stránce. Jaký je váš nejlepší sexuální tip?
Brazilská depilace. Rozdíl při orgazmu je skutečně nesrovnatelný (smích).
Údajně jste Tonyho učitelkou sexu...
To jesem nikdy neřekla! Řekla jsem, že jsem měla víc vztahů než Tony, kterému je teprve 23 let. Tisk můj výrok úplně překroutil. Vyznělo to, jako by Tony měl první sex se mnou. Neměl (smích).
Jak na to Tony reagoval?
Nechalo ho to v klidu. On si tyhle věci moc nebere.
Vadí mu na vás něco?
Nízké stropy mého domu. Měří 193 cm a stále naráží do lustru (smích).
Nebojíte se, že se budete příliš podřizovat?
To nebezpečí u mě nehrozí. Pocházím z rodiny, ve které ženy vždy hrály dominantní roli a nikdy nebyly na mužích závislé. Matka má sedm sester, já mám tři. Vsadily jsme na vzdělání, píli, rozvíjení talentu a samostatnost.
Napadlo vás někdy, že se stanete sex symbolem?
Nikdy. Byla jsem spíš zvyklá, že mě lidé považují za ošklivou.
To myslíte vážně?
Ale ano! Měla jsem tmavé vlasy, tmavou pleť, hnědé oči. Sestry mi říkaly, že jsem ošklivé kačátko.
A teď?
Teď se jim krutě mstím (smích). Když se dostanu na titulku nějakého časopisu, držím jim to před nosem. Jo, kdybych byla na titulu u vás, pošlete mi to prosím.
Pošleme, nebojte!
 

Buď první, kdo ohodnotí tento článek.

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama