Listopad 2007

životopis Vanessy

30. listopadu 2007 v 13:16 | Zdenča |  Vanessa Anne Hudgens

Vanessa Anne Hudgens

herečka, zpěvačka

Datum narození:
14.12.1988
Místo narození:
Salinas, Kalifornie, USA
Znamení: Střelec

Životopis:
Vanessa Anne Hudgens se narodila 14. prosince 1988 v Salinas, Kalifornii. Je filipinsko-čínský-portorikánský irský a americko indiánského původu. Její prarodiče byli muzikanti v Big Band Era. Její kariéra začala v muzikálních divadlech když jí bylo 8. Hrávala role jako např.: Evita, Carousel, The Wizard of Oz, The King a I, The Music Man, Cinderella, a Damn Yankess. Vanessa milovala divadlo a její kamarádka se postarala o zlom v její kariéře. Jednoho dne se kamarádka z divadla nemohla dostavit na natáčení reklamy atak šla Vanessa místo ní. Byl to start do světa reklam.

V r. 2003 debutovala ve filmu Třináctka. V létě 2004 přišel další film - Thunderbirds. Poté začínala hostovat v nejrůznějších show, např.: Quintuplets a The Brothers Garcia, a dostávala další role zejména u spol. Disney např.: Corrie on The Suite Life of Zack & Cody on Disney. V r. 2006 zužitkovala svůj talent (hraní, zpívání a tancování) v muzikálu High School Musical. Ve světě se stal velmi oblíbeným. Díky High School Musical dostala nabídku na nahráváni svého prvního CD se společností Hollywood Records ! její CD obsahuje pop, rock, electroniku a R&B. CD se jmenuje "V" a bylo vydáno 26.září, 2006. První písní z tohoto CD je "Come Back to Me".

13.bleskovka - diplomy

28. listopadu 2007 v 19:26 | Zdenča |  Bleskovky
Takže tady máte diplomy, omlouvám se za zpoždění :((

snad se budou líbit :) písněte komentík ju??

1.místo - anet:
já sem moc víl nenašla, takže máš na diplomku Malou mořskou vílu :D nevadí?? :D

2.místo - Balluska:
já Ztraceni sice nesleduju ale Sawyer je tenhle ne? :D
3.místo - TERRRRYYK:
4.místo - Andy_1.st:

Stávka scénaristů v USA

28. listopadu 2007 v 14:26 | Zdenča |  Jiné
5.11. začíná stávka scénáristů z důvodu konce platnosti smlouvy, kde je psáno, že scénáristé dostanou 0,15% z každého prodaného DVD a jelikož televize nechtějí smlouvu obnovit, scénáristé se nám naštvali. Co to pro nás znamená? Nejdříve v prosinci, nejpozději v únoru se budeme muset rozloučit s novými epizodami některých seriálů. Jak dlouho to může trvat? Poslední stávka trvala 5 měsíců, což by znamenalo, že by např. tato série nějakého seriálu měla pouze 11 epizod a další sérii bychom viděli až v září. Je to oficiální? Ano. Ale všichni doufají, že se televize a scénáristé dohodnou. Pro jistotu např. slavný seriál Hrdinové (Heroes) bude mít alternativní konec, který bude v 11. epizodě. Asi vás zajímá, proč vám to píši. Tato stávka ovlivňuje hned pár herců z této stránky. Třeba Alyssu Milano(My Name Is Earl pozn. své natáčení už dokončila/dokončuje). A pokud vás zajímá, jaké seriály se také zastaví či pozastaví, jedná se o: Zoufalé manželky ( z této stránky - Teri Hatcher a Eva Longoria), Útěk z vězení, Chirurgové, Ztraceni, 24, Sběratelé kostí( Emily Deschanel a David Boreanaz), Closer, Kriminálka, Odložené případy, Myšlenky zločince, Námořní vyšetřovací služba, Právo a pořádek, House, Smallville, Supernatural(Jared Padalecki) , Ghost Whisperer, Simpsonovi, Family Guy, Private Practice, Bionic Woman, Gossip Girl, Eureka, Monk, Dexter, How I Met Your Mother, Scrubs, Jericho, The Office, Two and a Half Men a další seriály. No, jak říkám, doufejme, že se dohodnou. Jen pro zmíňku...místo těchto seriálu poběží reality show a opakování starých díl nebo dokonce i staré seriály jako Čarodějky(R.McGowan, H. M. Combs a A. Milano) a Buffy (David Borananaz).

tento článek jsem si trochu upravila....ale základní info je z www.charmed-mysteria.net

Emma nejspíš sekla s herectvím - prozatím??

27. listopadu 2007 v 21:04 | Zdenča |  Emma Watson
Sedmnáctiletá Emma Watson kašle na herectví a rozhodla se soustředit na dráhu odbornice na anglickou literaturu případně filozofii či zeměpis. Jedno z toho chce sutdovat na univerzitě. malá bosorka Hermiona z Harryho Pottera kvůli škole dokonce praští z herectvím. Jednou provždy?
(opsáno z TV star č.22/2007)

blend s Ashley - by me

4. listopadu 2007 v 8:11 | Zdenča |  Ashley Olsen
Tak jsem včera vytvořila blend a Ashley..v pozadí je "colorful lake" :D
jak se vám to líbí?? pište komenty...☺