Leden 2008

Lindsay a film "Protivný sprostý holky"

20. ledna 2008 v 1:07 | Zdenča |  Lindsay Lohan
jak určitě víte, Linsay hrála ve filmu Protivný sprostý holky, takže tady máte něco o filmu a nějaký fotečky :))

vše je o5 z www.osobnosti.cz
Originální název:
Mean Girls Motto: Co dokážou holky, když se perou o kluka Typ filmu: komedie Rok výroby: 2004 Režie: Mark Waters

Hrají: Anna Gasteyer , Lindsay Lohan , Rachel McAdams , Lacey Chabert , Lacey Chabert , Lizzy Caplan , Jonathan Bennett , Daniel DeSanto , Nicholas A. Catalano , Tim Meadows , Neil Flynn , Graham Kartna , Ely Henry , David Aherne , Ayo Agbonkpolo , Jonathan Malen , Jeff Moser , Chris Ploszczansky , Diego Klattenhoff , Wai Choy , Tyson Fennell , Stephan Dixon , Jordan Dawe , Bruce Hunter

Režisér Mark Waters (Mezi námi děvčaty) natočil tento film podle scénáře Tiny Feyové, nositelky ceny Emmy. Jde o fiktivní komedii, která byla inspirována bestsellerem Rosalindy Wisemanové QUEEN BEES AND WANNABES, který New York Times označily jako "znepokojující zprávu o životě, který vedou naše dívky ve škole a jejím okolí."

Popis (z TVstar) :
Lindsay Lohan prožívá svůj velký den. Po patnácti letech domácího vyučování mezi slony a gorilami v africké džungli jde poprvé do školy. Už první den se přesvědčí, že přežít americkou střední školu bude možná stejně obtížné jako přežít v divočině…
V buši vyrostlá teenagerka rozpoutá na americké střední škole dívčí válku.
KOMEDIE- Rodiče šestnáctileté Cady (Lindsay Lohan) jsou přírodovědci, se kterými dívka doposud žila v africké buši. Myslí si proto, že ví všechno o tom, jak přežít v divočině. Ale teprve když se vrátí do Ameriky a nastoupí na střední školu, pochopí, že existence na americké střední škole bude možná ještě těžší než život uprostřed Afriky. Nové spolužačky, které se všichni posmívají, se naštěstí ujmou dva outsideři: svérázná dívka Janis a dobrosrdečný Damien. Ti Cady vysvětlí, jak to na škole chodí, a seznámí ji se školní hierarchií, na jejímž vrcholu stojí nafoukaná kráska Regina se svými kamarádkami. Záhy nato na škole vypukne dívčí válka a Cady se rozhodne podlou Reginu zničit jejími vlastními zbraněmi.
↑ Aaron a Cady ♥ (Jonathan Bennett a Lindsay Lohan)

další fotečky :)))

20. ledna 2008 v 0:36 | Zdenča |  Olsen twins - spolu
takovej mix fotek..:) :D celkem pěkný fota ↓
( fotečky jsou z www.osobnosti.cz )
ještě malinký ↑:D↓
↑ todle je složený z dost dobrejch ksichtíků Ashley:D:D
↑ že by drsnačky?:D
↑ z filmu Sestry na bahamách :)
↑ tak tady jim bylo asi tak 16 si myslim:D a ty vlnitý vlasy jim slušely co?;)
↑ film Getting there neboli "První jízda" :D skwělej filmík ;)↓
a nakonec Olsenky jak se měněj...:)↑ ale ted vypadaj už úplně jinak :))

Lovci duchů na TV Prima!

6. ledna 2008 v 16:40 | Zdenča |  Jared Padalecki
Dnes můžete opět vidět Jareda na TV obrazovkách. V prosinci se objevil ve filmu Dům voskových figurín a ode dneška můžete na Primě sledovat 2.řadu v USA velmi úspěšného seriálu Supernatural (Lovci duchů). Jared tam hraje Sama Winchestra.
tady sem vám zkopčila něco o dnešním díle seriálu :

Lovci duchů II (1) -
Ve chvíli mé smrti.
06.1.2008 - 22:10 - 23:10
John Winchester se začal zabývat lovem duchů již před léty, hned po smrti své ženy. Když dospěli jeho synové Dean a Sam, začali honit duchy také. Hlavně chtějí najít a zničit démona se žlutýma očima, který zabil jejich matku, když byli ještě malí...John, Dean a Sam měli bouračku a Dean bojuje v nemocnici o život. Deanovo tělo je napojeno na přístroje, ale jeho duch se pohybuje po nemocnici. Snaží se upoutat něčí pozornost až do chvíle, kdy mu dojde, že je jen duch. Dean se ale nevzdává a snaží se komunikovat se Samem, který nakonec donese duchařský stolek a začnou se domlouvat...Dean vysvětlí Samovi, že si pro něj přišel smrťák, ale nechce s ním odejít. Sam chce pomoc od otce, který má po havárii jen zlomenou ruku, ale nenajde ho v pokoji. Sam se naštve, jelikož si myslí, že otec zase honí duchy místo toho, aby se snažil pomoci Deanovi. Sam se však mýlí. John šel do sklepa, aby přivolal démona, jelikož jen dohoda s ním může zachránit Deanovi život...Supernatural II, In My Time of Dying, USA 2006. Režie: Kim Manners. Hrají: Jared Padalecki, Jensen Ackles, Jefferey Dean Morgan, Jim Beaver, Lindsey McKeonová, Frederic Lane, Sarah Groundwaterová a další.
zdroj - http://www.novinky.cz/tv-program/detail?id=5008753
Lovci Duchů (Supernatural (TV))

14.bleskovka

6. ledna 2008 v 0:18 | Zdenča |  Bleskovky
1) Jaký byli Vánoce a ste rádi že už je po nich?:D
2) Jakej fakt dobrej film podle vás o vánocích dávali?
3) Jakej je váš nejoblíbenější film?
4) Jakej je váš nejoblíbenější seriál?
5) ...vaše oblíbená star?
6) Líbí se vám tu na blogu? a chybí vám tu něco? :)
7) Kdopak je tohle?:D ( těžká otázka, že?:D) ↓
8) a co / koho si přejete na diplom??:))
--- vyhrávají nejspíš první 3 nebo 4, pak to stopnu ---