Duben 2011

Piráti dnes v telce..potřetí:)

30. dubna 2011 v 11:22 | Zdenča |  Johnny Depp
Tak zatímco na Nově dávají komedii, tak na Primě vsadili na skvělou trojici oblíbených Pirátů z Karibiku, dnes již třetí sobotu,takže jestli máte radši dobrodružné filmy a kombinaci Johny, Keira, Orlando a další, tak se dívejte na Primu ve 20 hodin na Piráty z Karibiku: Na konci světa. ( z r. 2007, relativně nový film)

jinak motto tohoto filmu je: Ber co můžeš a nic nevracej...
zajímavý a přesně to sedí :D;)

jo a už brzy bude v kinech další pokračování kde si zahraje třeba i Penelope Cruz..to bude super;)

Tak co už víte jestli budete koukat na Novu, Primu nebo něco jinýho? já ještě nevím jestli budu doma, pojedem totiž na chatu trochu oslavit ty čarodějnice :D ale jestli se vrátíme,tak budu asi koukat na Piráty, uvidíme no;) tak vám přeju hezký víkend!!

Pretty Woman dnes na Nově

30. dubna 2011 v 11:14 | Zdenča |  Julia Roberts
Čauky,přináším vám informaci že dnes večer ve 20 hodin na Nově dávají am.komedii s Julií Roberts a Richardem Gerem Pretty Woman, určitě všichni znáte, tak jesli chcete,tak se dívejte :))


převážně černobílý shoot

21. dubna 2011 v 19:53 | Zdenča |  Lindsay Lohan
Ahoj,moc se omlouvám že jsem dlouho nic nepřidávala, nebyl čas kvůli škole;) jinak doufám,že užíváte Velikonoční prázky! :))
a přináším vám shootek Lindsay, myslím, že je opět moc vydařený:))Sluší:)životopis

9. dubna 2011 v 20:36 | Zdenča |  Lauren Graham
Povolání: Herečka
Věk: 44
Datum narození: 16. 03. 1967
Místo narození: Honolulu, Havaj, USA
Znamení: Ryby
Výška: 175 cm

Životopis:
Dětství prožila ve městě Fairfax, které se nachází ve Virginii. Když bylo Lauren pět let, její rodiče se rozvedli a žila pouze s otcem, protože její matka se rozhodla kvůli své pěvecké kariéře odstěhovat do Evropy. Její otec vlastní továrnu na čokoládu a má přezdívku "Čokoládový král". Má bratra a dvě sestry.

Lauren už jako malá milovala koně a toužila se stát jockeykou. Ten sen jí naštěstí (pro její fanoušky) nevyšel, protože byla moc vysoká - teď měří 175cm. Na základní škole zjitila, že by chtěla být herečkou a hrála v několika školních přestaveních. Později vystudovala Bernard College, tam získala titul bakalář a v roce 1992 ještě magistr herectví na Southern Methodist University's Medows School of the Arts.

Lauren byla nominována na Zlatý glóbus a dvě ceny SAG za roli sarkastické Lorelai Gilmore v seriálu Gilmorova děvčata. Dále si zahrála s Billym Bobem Thorntonem ve filmu Santa je úchyl! a také se objevila v komediálním divadelním představení Once in a Lifetime.

Do jejího televizního portfolia patří mimo jiné seriály Caroline in the City, NewsRadio, Law & Order, Conrad Bloom, My z přístavu nebo M.Y.O.B. a film Dill Scallion. Na stříbrném plátně si zahrála ve filmech Listopadová romance, Hlídač mrtvých a Jediná správná věc. Jejím dalším snímkem je komedie The Moguls, v níž se objevila po bokuJeffa Bridgese. V roce 2005 si zahrála roli ředitelky Claire Fletcher ve filmu režiséraAdama Shankmana, Ochránce. V roce 2007 si zahrála ve filmech Vdáš se, a basta!a Božský Evan.

fota

1. dubna 2011 v 20:47 | Zdenča |  Lauren Graham
Dnes přidávám novou celebritu, kterou budete určitě znát se seriálu Gilmorova děvčata, Lauren Graham. Nejdřív tu mám pár fotek :
se svým seriálovým manželem ,,Christopherem"