Červen 2011

Vyčesané vlasy Julie Roberts

29. června 2011 v 13:46 | Zdenča |  Julia Roberts
Tímto účesem okouzlila Julia na předávání Oscarů v roce 2001. Tento účes je od kadeřníka Serge Normanta který se stal díky tomu proslulým. Opět jsem vám taky opsala, jak ho vytvořit:)

oskenovala jsem to z časopisu JOY Duben 2009
Přečtěte si:
Královská role
Jsou hvězdy, které se stanou ikonou také díky svému účesu - tak jako Julia Roberts s tímto okouzlujícím stylingem od Serge
Tento look je dnes velmi oblíbený. Nejprve se vlasy vyfénují přes kulatý kartáč. Potom je Serge rozdělí na straně pěšinkou a připevní přední partii na straně. Zbývající vlasy se stočí nahoru a rovněž připnou sponkami. ,,Nyní přijde na řadu rozhodující detail," vysvětluje Serge a natočí konečky kulmou. Horní partii natupíruje, uhladí a připevní tak, aby měla polokulovitý tvar. Přestříkání účesu sprejem s leskem bude třešničkou na dortu.

účes v glamour stylu

29. června 2011 v 13:12 | Zdenča |  Reese Witherspoon
V časáku jsem našla zajímavý článek ,,Vlasy z červeného koberce" a naskenovala jsem vám účes Reese a opsala něco o tom,jak ho vytvořit. Je to z časopisu JOY Duben 2009V glamour stylu
Reese Witherspoon má ideální obličej pro klasický hollywoodský look, domnívá se její vlasová stylistka Nicola Clarke.
Důležité je vlasy ochránit kvalitními produkty před horkým vzduchem, protože chrání vlasy před ztrátou lesku, zdůrazňuje tato odbornice na barvení. Nicolin tajný tip zní: ,,Po umytí před úpravou opláchněte vlasy chladnou vodou, tím se uzavře šupinatá vrstva a vlasy se rozzáří." Po usušení stylistka rozdělí vlasy na straně pěšinkou a po jednotlivých partiích je natočí kulmou. Postupuje zvláště pěčlivě, protože ,,nakonec by měly vlny vypadat jako namalované". Po vychladnutí pročeše stylistka vlasy prsty a konečky zdůrazní voskem.

shoot - Stuff (2002)

10. června 2011 v 21:08 | Zdenča |  Holly Marie Combs
Přidávám krásný shoot Holly z roku 2002:) Asi jeden z jejích nejpovedenějších shootů;) Co myslíte?