Říjen 2011

klipy Green Day

27. října 2011 v 22:05 | Zdenča |  Billie Joe Armstrong
Přináším pár klipů Green Day, z posledního alba 21st Century Breakdown:

21 Guns:

Do you know the enemy:

21st Century Breakdown:

Last of the American Girls:

-úžasný písničky,texty a klipy..Green Day mám fakt ráda, poslouchám je od svých 14 let (asi tak) :-) I love GD ♥♥ Smějící se

PS: většina z nich možná půjde přehrát jen na YouTube,nevim..skuste to ;)

Hlasování o nej foto do menu_Kristen - vyhlášení

24. října 2011 v 11:18 | Zdenča |  Smíšené ankety :o)
Takže: bylo to vyrovnané mezi fotkou č. 2 a č. 3, tak jsem vybrala 2:))už ji máte v menu ;)


scéna va výtahu_Preview "The Blackout In The Blizzard" airing 3/17!

18. října 2011 v 21:14 | Zdenča |  David Boreanaz
Mrkněte se, dobrý! :-)) :D

-bohužel mi nešlo vložit video..nechápu nový systém přidávání videí (blog admini co zas vyvádíte !!:D )...takže se můžete kouknout sem: http://www.youtube.com/watch?NR=1&v=vOHCWkA-g_w


Alyson - fotky

16. října 2011 v 13:58 | Zdenča |  Alyson Hannigan
Tady jsou fota Alyson, když ještě byla zrzka. Teď momentálně je bruneta :) Obě barvy vlasů jí slušej :)

hezký nehty :)) :D

Alyson je zřejmě hodně veselá osoba,že? :))

Alyson - životopis

15. října 2011 v 14:45 | Zdenča |  Alyson Hannigan
Ahojda, hlásím se vám po delší době, teď nemám moc času na blog, tak aspoň o víkendech se tu stavím :))

a přidávám novou celebritu, Alyson Hannigan, kterou určitě znáte třeba z Prci, prci, prcičky 2 nebo ze seriálů Buffy,přemožitelka upírů a How I Met Your Mother..ten jsem si teď dost oblíbila :))


povolání: herečka
datum narození: 24. 3. 1974
místo narození: Washington D. C., USA
znamení: beran
výška: 168 cm

životopis:
Alyson Lee Hannigan se narodila 24. 3. 1974 ve Washingtonu v USA.

Její první setkaní se světem show businessu proběhlo ve věku 4 let, kdy se začala objevovat v reklamách. V té době se rodina přestěhovala do Atlanty a později do Kalifornie, kde byl dostatek příležitostí v podobě konkurzů na různé role. Ve 14 se konečně objevuje ve větší roli ve filmu "My Stepmother is an Alien". Malou zajímavostí je fakt, že v tomto filmu se vedle ní objevil také Seth Green, který vytváří jednu z postav v Buffy.

Poté se Alyson Hannigan ještě objevila v několika filmech točených pro televizi, ale byla jen jednou z mnoha neznámých tváří. Teprvé role Willow v již zmíněném seriáluBuffy: přemožitelka upírů (1997- 2003)jí umožnila plně odstartovat kariéru herečky.Posatva Willow Rosenbergové je nejdřívé plachá outsiderka, později se stane úspěšnou čarodejkou, projde si zlem. Zajímavé je, že se o tuto roli vůbec neucházela a dokonce už byla pro Willow vybrána jiná herečka( Reg Ryan). Producent seriálu to nakonec změnil. Alyson se objevila ve všech 144 epizodách a navštívila i seriál http://film.osobnosti.cz/angel.php (spin-off buffy). V jednom díle Buffy "once more with feeling" který je pojat v muzikálovém duchu Alyson zpívala pouze čtyři věty, protože jak sama říká zpívat neumí. Al sama říká, že si Willow zamilovala je její největší role v životě.

V roce 1999 si zahrála v úspěšné komedii http://film.osobnosti.cz/prci-prci-prcicky.php postavu podivné flétnistky Michelle. Alyson byla původně nabídnuta role Heather (tu později hrála Mena Suvari), ale protože se jí více líbila postava Michelle dostala jí. Zahrála si i v http://film.osobnosti.cz/prci-prci-prcicky-2.php a http://film.osobnosti.cz/prci-prci-prcicky-svatba.php kde měla hlavní roli.

Alyson má ráda fotbal, ale aktivně ho nehraje moc často z důvodů zranění ve 13 letech. Je fanynkou Shirley Temple a miluje delfíny. Je znalá i počítačů a přestože neumí všechno to, co v roli Willow předvádí, běžné dovednosti, jako poštu či prohlížení internetových stránek, zvládá s přehledem. Rozhodně nelze přehlédnout i fakt, že o ní byla napsána písnička skupinou nesoucí název "Klopecs".

Hraje v serialu "How I met your mother" (2005) Lily Aldrinovou snoubenku nejlepšího přítele hlavního hrdiny.

Alyson se 11. října 2003 provdala za Alexise Denisofa (svého hereckého kolegu ze seriálů Buffy: přemožitelka upírů a Angel, ve kterých hrál postavu Wesleyho Wyndama-Pryce).

Po šesti letech manželství se Alyson a Alexis stali 24. března 2009 pyšnými rodiči své prvorozené dcery Satyanay Denisof.

barva očí: modro-zelené
barva vlasů: mahagonová