Květen 2012

Nový design...s kým?

31. května 2012 v 10:29 | Zdenča |  Smíšené ankety :o)
No,vážně už by to chtělo nový design...Ale s kým? mám pár návrhů,tak kdyžtak hlasujte a samozřejmě připiště i komentář, budu ráda za další nápady :))


Jsem zpět!!

29. května 2012 v 14:37 | Zdenča |  Jiné
Ahojda, omlouvám se,že jsem dlouho nic nepřidala,měla jsem před maturitou tak jsme pozastavila oba své blogy a teď se vracím! :))

Ještě se vám chci pochlubit jak jsem dopadla u maturity..Takže:ústní: z češtiny, angličtiny, francouzštiny a projektu mám 1!! Jsem strašně ráda..z didaktických testů z čj a aj mám taky 1,to už vím dlouho..Ale stále čekám na výsledky slohů z čj a aj..to by snad mělo být taky ok:) A brzo už dostanu maturitní vysvědčení
Jéé,fakt ty 4 roky strašně utekly..neuvěřitelně..uvidíte sami, jestli jste třeba v prváku / druháku jak rychle to uteče a budete mít maturu na krku...ale dá se tro zvládnout,ty státní maturity jsou celkem v poho..akorát didaktický testy z čj témě vůbec nejsou o češtině..:D:D
♣ takže odteď už budu zase něco přidávat,tak se těšte, občas narazím na zajímavý článeček v tv programu,tak vám to sem hodím :D a budou samozřejmě další články :))